Colors: Blue Color

Një tjetër ngjarje e rëndë ka lënë pa frymë familjen Kennedy në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Autoritetet kanë nisur një operacion të gjerë kërkimi për 41 vjeçaren Maeve Kennedy McKean, mbesa e kandidatit të vrarë për president Robert Kennedy dhe djalit të saj të vogël 8 vjeçar që dyshohet të jenë zhdukur në det ndërsa udhëtonin me një kanoe në gjirin Chesapeake.

Spanja  të shtunën 809 vdekje të tjera nga Covid-19 duke e çuar totalin në 11 744 të vdekur.

Gjatë 24 orëve të fundit në Spanjë u diagnostikuan 7026 të infektuar të tjerë duke e çuar totalin në 124 736 të infektuar.

Flash Lajme

Më të lexuarat