Pas lëndimeve të pësuara gjatë ndeshjes me Subriel Matias, humbi jetën boksieri  rus, Maxim Dadashev, informon dritare.net

Dadashev nuk mundi dot të shkojë as në dhomën e veshjes, pasi e zunë të vjellat, i ra të fikët dhe u largua me barelë nga ringu, në fund të raundit të 11.

Ai u dërgua me urgjencë në spital.

Për shkak se kishte gjakderdhje ne tru, iu nënshtrua një operacioni, por nuk arriti t’ia dilte./K.C/dritare.net

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All