Maqedonia e Veriut ka regjistruar ditën e sotme viktimën më të re nga koronavirusi, e cila është një 24-vjeçare. uk thuhet ende asgjë në lidhje me ndonjë sëmundjeje bashkëshoqëruese.

Mësohet se e reja ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka vdekur teksa në 24 orët e fundit Tetova mban numrin më të lartë të viktimave, 4 nga 8 në total.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat