Fëmija e i vogël i familjes mbretërore britanike, princi Louis, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Urime të shumta ka marrë princi Louis nga prindërit e tij, Kate dhe William, fansat, dhe anëtarët e tjerë të familjes mbretërore, përfshirë këtu princ Harryn dhe Meghan Markle.

Harry dhe Meghan, e kanë uruar përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen Louis! Shumë dashuri për ty, nga ne të dy!”, shkruajnë çifti mbretëror që shumë shpejt do të bëhen prindër të fëmijës së parë./E.B-dritare.net

Flash Lajme

Më të lexuarat