Colors: Yellow Color

Ylli Ndroqi njihet si biznesmen dhe pronar i televizionit të lajmeve Ora News.

Jo pak herë portale të ndryshme kanë pretenduar se zoti Ndroqi në fakt është shtetasi Xhemail Pasmaçiu, një ish i dënuar për trafik droge në Turqi, por që më pas ka ndërruar identitet.

Ylli Ndroqi njihet si biznesmen dhe pronar i televizionit të lajmeve Ora News.

Jo pak herë portale të ndryshme kanë pretenduar se zoti Ndroqi në fakt është shtetasi Xhemail Pasmaçiu, një ish i dënuar për trafik droge në Turqi, por që më pas ka ndërruar identitet.

Flash Lajme

Më të lexuarat