Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë.

Sipas “BalkanWeb” ministrja ka sjellë në jetë pak orë më parë vajzën e saj të dytë dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All