Në një kohë kur vendi është në shtetrrethim, ka dhe nga ata qytetarë që thyejnë rregullat e ndalimit të qarkullimit.

Për të zbatuar këto masa, forcat policore janë vazhdimisht në patrullim për të ndaluar qytetarët që të kryejnë dalje të panevojshme nga shtëpitë.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet një qytetar që po fshihet pas një makine të parkuar. Ndërkohë që pak metra larg tij qëndron një patrullë policore duke kërkuar qytetarin që po i fshihet.

Kjo video është filmuar në një prej lagjeve të Tiranës.

e.k. / dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All