Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka reaguar ashpër ndaj politikanëve dhe thirrjeve të tyre për të qëndruar në shtëpi.

Madje ajo nuk ka kufizuar fjalorin dhe ka shpërthyer në sharje ndaj tyre pa censurë.

Ajo publikoi në rrjetin e saj sociale pamjet e rrugëve që duken bosh dhe më pas këngëtarja u ‘hakërrye’ ndaj politikanëve.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”– shkoi Mihrije Braha.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat