Një qytetar është filmuar duke ecur nëpër rrugë totalisht i zhveshur, në zonën pranë Spitalit të Traumës në Laprakë.

Ajo që dukehet edhe paradokslae, eshte një patrullë policie e cila kalon aty pranë dhe nuk ndalon.

Personat që e filmojnë pretendojnë se burri është me probleme të shëndetit mendor.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme:


dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat