Përmes dy fotografive të saj të shkëputura para 8 viteve dhe një së fundmi, Rita Ora dëshiron të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram ndryshimin.

Gjithsesi, artistja nuk ka ndryshuar asgjë në pamjen e saj me ndonjë ndërhyrje estetike përgjatë këtyre viteve, duket sikur në të dyja fotot janë dy vajza të ndryshme.

Kjo gjë ndikohet edhe nga stilimi i flokëve të Rita Orës në vitin 2012 dhe tani në 2020.

Në vitin 2012-të Rita i stilonte flokët ndryshe, ndërsa sot duken më me volum, të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

Floku 2020 Vs 2012 dhe ështe qartë se atëherë nuk ja kisha idenë për konturin”, shkruan këngëtarja përkrah fotove me të qeshur.

View this post on Instagram

A post shared by (@ritaora) on

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All