Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen e djeshme një “performancë”  në emisionin “Opinion”.

Ai ka sulmuar gazetarët me fjalor banal, ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit dhe u ngrit në këmbë mjaft i tensionuar, kur po diskutohej për aferën e inceneratorëve.

Madje gjatë momentit kur u çua në këmbë, Rama ka ulëritur në fytyrat e gazetarëve, duke shpërndarë spërkla të panumërta, në mes të pandemisë.

Sigurisht kjo gjë ka sjellë reagime të shumta nga meme-krijuesit.

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All