Një pasagjere skoceze është çmendur në avion duke u kollitur në fytyrë udhëtarëve të tjerë.

Ajo u dëgjua duke bërtitur “uroj të vdisni të gjithë”.

Gruaja që kishte refuzuar të vendoste maskën, shkaktoi kaos në avionin që ishte nisur nga Belfast për në Edinburgh, më 18 tetor.

Ajo u detyrua të nxirrej jashtë kabinës, nga stafi dhe pasagjerët e tjerë.

Pamjet u filmuan gjatë një fluturimi në avionin EasyJet A320.

j.l./ dita

Flash Lajme

Më të lexuarat