E kemi ditur gabim! Gjatë një viti pandemie, nuk është bërë fjalë për “Covid-19” por për “kodin-19”.

Lajmin më të fundit nga fusha e mjekësisë e ka bërë me dije deputeti i opozitës së re, teksa sapo kishte zbritur nga biçikleta e tij ngjyrë rozë.

Selami Jenisheri ka falenderuar qeverinë dhe mjekët sot në Kuvend, për mënyrën sesi po e përballojnë pandeminë e shkaktuar jo nga “Covid-19” por nga “kodi-19”.

Për më shumë, ndiqni fjalimin e deputetit.

j.l./ dita 

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All