1.Gaforrja (21 qershor – 22 korrik)

Për sa kohë që nevojat emocionale të gaforres plotësohen dhe ata ndihen të sigurt në marrëdhëniet e tyre, ata janë besnikë.

Ata nuk ngatërrohen kur bëhet fjalë për marrëdhëniet.

Nëse do të marrin dashuri dhe respekt nga partneri, ata nuk do ta mendojnë kurrë tradhëtinë.

2. Akrepi (23 tetor – 21 nëntor)

Akrepat janë një tjetër nga shenjat me besnike të zodiakut.

Por në dallim nga shenjat e tjera ata ngelen hakmarrës.

3. Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)

Bricjapët i marrin shumë seriozisht angazhimet dhe janë një nga shenjat më besnike të zodiakut.

Nëse ata janë në një marrëdhënie të fortë, ata ndoshta tashmë kanë filluar të mendojnë për të ardhmen dhe nuk do të bëjnë asgjë për ta rrezikuar atë.

Nëse ata nuk janë të lumtur në një marrëdhënie, ka më shumë të ngjarë ta përfundojnë atë, sesa të mashtrojnë partnerin e tyre.

h.b/dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All