Vera tashme është pranë, dhe të gjithë mezi po presin të shkojnë me pushime. Plazhe ka plot, por për të qenë këtë vit më ndryshe duhet të vizitoni plazhe të pastra dhe të bukura, dhe jo plazhe të zakonshme.

Pushimet pothuajse bëhen njëherë në vit, kështu ja vlen të shkoni në një vend të bukur dhe të shtrenjtë, siç janë plazhet që dardania.com ka sjellë më poshtë.

1. Baia do Sancho, Brazil

Baia do Sancho

2. Grace Bay, Karaibe

Grace Bay

3. Eagle Beach, Aruba, Karaibe

Eagle Beach

4. Playa Paraiso, Kubë

Playa Paraiso

5. Siesta Beach, Florida

 Siesta Beach

6. La Concha Beach, Spanjë

La Concha Beach

7. Playa Norte, Meksikë

Playa Norte

8. Radhanagar Beach, Indi./E.B-dritare.net

Radhanagar Beach

Flash Lajme

Më të lexuarat