Një burrë 35-vjeçar është kapur në  ‘flagrancë’ nga e dashura e tij me vjehrrën ( mamanë e bashkëshortes) në Hawai.

Sipas “the Mirror” Andrea Melczewski, 34-vjeçe, dhe Sharon Melczewski, 57-vjeçare, janë nënë e bijë dhe gjithmonë janë ngatërruar për motra binjake.

Burri 35-vjeçar që u kap ‘mat’ justifikoi veten duke thënë se ngatërroi të dashurën e tij me vjehrrën. Gjithsesi 34-vjeçarja ka kërkuar divorc duke mos e besuar të dashurin.

Mendoni se ishte vërtet një ngatërresë?

b.b/dita

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All