Bëhet fjalë për Leonora Jakupin, Jehona Sopin si dhe Vesa Lumin, të cilët e kanë kaluar një mbrëmje fantastike në shoqëri të njëra-tjetrës.

Lexo po ashtu:

Treshja shihet duke biseduar dhe u kënaqur në shoqëri të verës së kuqe, të cilën gjë e kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon me sukses të thyej rekorde në saje të albumit të parë me emrin e saj.

Ajo ka thyer rekordin si albumi më i dëgjuar nga një artiste, duke lënë këtë formë pas vetes albumin “1989” të këngëtares Taylor Swift.

Albumi i Dua Lipës ka hyrë në histori si albumi i një artisteje femër më i transmetuar në botë.

“Dua Lipa” ka arritur në total 9.5 miliardë dëgjime në të gjithë botën në Spotify dhe YouTube.