Dy adoleshente 16 vjeçare akuzohen të kenë vrarë shoqen e tyre, vetëm sepse ajo ishte më e bukur.

Viktima
Viktima

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku autoritetet kanë  gjetur trupin e 17-vjeçares, Viktoria Averina në një ndërtesë të braktisur, shkruan The Sun.

Sipas deklaratave të adoleshenteve në polici, ata e kanë kryer krimin pasi mendonin se ajo ishte më e bukur dhe tërheqëse. Ato ndodhen në burg, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./E.B-dritare.net

Autorja 1
Autorja 1
Autorja 2

Flash Lajme