Një avion i vogël, është rrëzuar në brigjet  e Kalifornisë në Oqeanin Paqësor.

Avioni që kishte dy persona në bord, është rrëzuar për një defekt teknik, ndërsa pasagjerja dhe piloti kanë arritur të shpëtojnë mrekullisht.

Ajo që ka çuditur të gjithë, është reagimi i pilotit.

Ai ka nxjerrë telefonin, dhe ka nisur të filmojë gjithçka, madje duke u argëtuar./ dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All