Të paktën pesë persona janë plagosur pasi një person i armatosur hapi zjarr në një shkolle të mesme në Kaliforni.

Ngjarja ndodhi disa minuta para se të fillonte shkolla, shkruan dritare.net

Shkolla dhe shkollat e tjera aty pranë u mbyllën. Dyshohet se autori i sulmit ishte  një djalë 15-vjeçar./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Flash Lajme

Më të lexuarat