Rinia britanike njihet botërisht për festat e tyre të çmendura e të shfrenuara.

Edhe këtë të premte, të veshur me rrobat e babagjyshit, rë rinjtë në Britani kanë dhuruar spektakël në rrugët e qyteteve.

Njerëz të dehur në rrugë dhe të shtrirë buzë saj, lakuriqësi, çmenduri e entuziazëm ka qenë atmosfera e së premtes mbrëma në Londër, dhe e gjithë skena është fotografuar nga “Daily Star”./ dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 14

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All