Një zjarr ka rënë në një shkollë në indi, dhe për pasojë kanë vdekur 19 studentë. Pas rënies së zjarrit, studentët janë parë të hidhen nga dritaret e ndërtesës, në qytetin perëndimor të Surit, ndërsa bashkë me ta dilte dhe tymi i zi.

Shkaku e zjarrit nuk është mësuar ende, ndërsa janë lënduar dhe 20 studentë të tjerë të cilët po marrin trajtim në spital./E.B-dritare.net

Flash Lajme