Colors: Yellow Color

Martesa mes Lady Dianës dhe princit Charles të Anglisë, ishte një nga më përralloret, ndonëse çifti nuk jetoi gjatë të lumtur dhe të gëzuar.

Fustani i saj bëri shumë femra që të ëndërronin, por edhe buqeta spektakolare, një kompozim lulesh rreth 60 centimetra i gjatë, i cili peshonte thuajse dy kilogramë.

Flash Lajme