Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Fun
Colors: Yellow Color

Të bukura?  Po! Bëhemi çdo ditë…

Rutina e bukurisë për vajzat dhe gratë në mëngjes  mund të variojë nga 76 minuta deri në 19 minuta.

Teknologjia dhe shumëllojshmëria e produkteve të bukurisë e ka lehtësuar dhe shpejtuar këtë fazë të ditës.

Flash Lajme