Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Fun
Colors: Yellow Color

Kur ka kaluar thuajse një vit nga publikimi i saj i fundit në lidhje me procedurën e ngrirjes së vezëve, vendim të cilin ajo e ndau me të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj virtual, Bleona me sa duket ka vendosur që t’i bëjë vetes dhuratën më të bukur, në këtë vigjilje Krishtlindjesh.

Flash Lajme