Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Fun
Colors: Yellow Color

Për trajtimin e depresionit mbërrin një medikament në formë spray që hidhet në hundë, duke lënë pas pilulat e zakonshme.

Agjencia Amerikane Rregullatore e Medikamenteve “Food and Drug Administration”, ka miratuar këtë ilaç për terapinë kundër depresionit, veçanërisht tek ata pacientë që kanë probleme të rënda me depresionin dhe në rastet ku anitdepresivët e tjerë nuk kanë funksionuar.

Flash Lajme