Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Fun
Colors: Yellow Color

“Netflix” do të publikojë të dhënat e shikueshmërisë së të gjitha serialeve televizive dhe filmave të platformës. Me këtë lëvizje surprizë, gjiganti i streaming pritet që të publikojë së shpejti transparencën mbi informacionet.

Flash Lajme