Colors: Yellow Color

Një vit më parë, moderatorja shqiptare u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë djalin Tomos. Dje i vogli saj ka bërë 1-vjeç dhe nuk kishte se si të mungonte dedikimi aq i ndjerë nga mami i tij, gazetarja e njohur Elona Duro, për të cilën ka qenë një vit i lodhshëm, i mrekullueshëm, i pakrahasueshëm me gjë tjetër.

Gjatë një interviste në emisionin e Ellen, Heidi Klum tha disa gjëra interesante dhe qesharake në lidhje me çështjen ‘Drake’. Nëse nuk e mbani mend, në shkurt të vitit që kaloi ajo u shpreh se Drake i kishte shkruajtur për një takim, por ajo nuk i kishte kthyer përgjigje, pasi sapo ishte njohur me dashurinë e jetës së saj.

Flash Lajme