Njerëz të bukur, superjahte, shampanjë e shtrenjtë dhe disa prej supermodelve më të famshme në botë, e kanë bërë ishullin e Mikonos në Greqi një prej më të frekuentuarve këtë verë.

Në veçanti plazhi Namos, i rrip i ngushtë rëre, vetëm 100 metra i gjatë, është bërë epiqendra e festës, ku janë mbledhur qindra të rinj, por edhe motrat Gigi dhe Bella Hadid, si dhe Kendal Jenner.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat