Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton  shpesh ka ngritur ndyshime për një transformim të frikshëm të formave tupore. Ajo është shfaqur shumë e dobët në krahasim me gjatësinë e saj.

Ajo është një grua me një staturë prej 1.73 metra.

Në vitin 2015 gazeta britanike Daily Mail ka treguar se bashkëshortja e Princ William mban një dietë shumë strikte e cila përmban vetë ushime krudo, me shumë pak karbohidrate dhe shumë pak yndyrna. Për më tepër Kate është fanatike e ushtrimeve gjimnastikore.

dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All