Kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij Ajola janë fotografuar këtë të dielë tek shëtisin me karrocë djalin e tyre, Kajan, në Kodrat e Liqenit Artificial.

Me një veshje sportive të përshtatshme për fundjavë e për ecje, kryebashkiaku dhe zonja e tij duket se po e shijojnë mjaft këtë shëtitje dhe bisedën mes tyre.

Ndërsa shtyn vetën karrocën e të birit, ai duket mjaft i lumtur tek bisedon me bashkëshorten.

e.ll./dita

Flash Lajme

Më të lexuarat