Pranvera është më në fund këtu. Dielli ka filluar të ngrohë, lulet të lulëzojnë dhe zogjtë të këndojnë. Është një nga momente më të mira, për të prerë një biletë dhe për të vizituar disa vende të bukura.

dardania.com ju sjell në galerinë më poshtë, disa nga destinacionet më të dashura në sezonin pranveror./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 20

Fusha e Artë, Arizona