Në lulëzim të natyrës, qiellit blu dhe ditëve më të gjata, ju duhet të merrni një udhëtim për Pashkë. dardania.com do ju tregojë disa vende që und të eksploroni në festën e Pashkëve.

Dubai, Emiratet e Bashkuara

Shikoni në galerinë më poshtë, 8 destinacione urbane e tropikale, që mund t’i vizitoni për Pashkë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nu iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 8

Romë, Itali

Flash Lajme