Duket sikur është një prirje e natyrshme njerëzore për t’u joshur nga fatkeqësia dhe vuajtja e njerëzve tanë të tjerë – nga thirrja për të vrapuar në vendin e një aksidenti automobilistik për të udhëtuar qëllimisht në luftëra, duket se kemi një nevojë të sëmurë për të parë dhe përjetuar më e keqja që mund të ndodhë.

Veljko Raznatovic – djali i kr.iminelit serb Arkan dhe i këngëtares famëkeqe serbe Ceca – i është përgjigjur Petrit Mazrekaj, boksierit të Austrisë me prejardhje nga Kosova, duke pohuar se ai asnjëherë nuk i ka bërë ofertë zyrtare kosovarit dhe se ky i fundit duhet të bëjë ofertë zyrtare dhe të pranojë të boksojë në Beograd nëse dëshiron luftë në ring në kategorinë super të mesme.

Flash Lajme

Më të lexuarat