Sezoni i tretë i serialit të njohur “La casa de papel”, ka disa ditë që është publikuar. Ashtu siç e dimë të gjithë, aktorët e serialit mbajnë emra kryeqytetesh të botës.

Aktorja Alba Flores, e cila mban emrin e kryeqytetit të Kenias, Nairobi, në një intervistë, është shprehur se do të ishte dëshirë të quhej Tirana, si kryeqyteti shqiptar.

Jo vetëm kaq, por ajo gjithashtu është shprehur se e njeh dhe e pëlqen shumë Shqipërinë./E.B-drirare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat