Gjigandi i teknologjisë “Apple” ka prezantaur këtë të martë dy smartfonët e rinj që do të jenë në treg shumë shpejtë.

Bëhet fjalë për iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro.

Të dy do të kenë kamera nga 12 megapiksel, ndërsa iPhone 11 do të ketë dy kamera nga pas, dhe iPhone 11 Pro do të ketë për herë të parë 3 kamera.

Çmimet fillojnë fillojnë nga 699 dollarë./dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat