Ky është momenti qesharak kur një majmun i heq qerpikët e rremë një vajze ndërsa përpiqet të marrë një selfie me primatin.

Lorena kapi pamjet e majmunit nga Panama me fytyrë të bardhë në Honduras dhe postoi klipin e çuditshëm në Tëitter.

Ajo e ndau klipin me titullin: ‘Pra, këtu është një video e imja duke u përpjekur të jem e bukur dhe e ëmbël për këtë majmun të mallkuar dhe shiko çfarë bën ai me mua.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All