Një ilaç në formë shkopi i përbërë nga mente dhe vajra esenciale të livandos. Të qetëson shpejt dhimbjet e migrenës dhe të freskon. Gjithashtu dhe për dhimbje koke, mjafton ta aplikosh disa herë prapa qafës produktin dhe në ballë dhe mund të ta qetësojë dhimbjen gati plotësisht.

Letra të vogla ngjitëse për të eliminuar puçrrat shpejt, me 2000 review pozitive

Rimeli Vivienne Sabo Cabaret Premiere mascara, i patestuar tek kafshët, me formulë që duket shumë luksoze, i sugjeruar nga 1400 persona.

Një sfungjer enësh që të lejon të mos prekësh asnjë ushqim të ngelur në pjatë.”Ku ke qenë gjithë jetën time??!

Një palë kufje që 47.000 persona i dashurojnë, informon dardania.com

Mbulues për gishtat e këmbëve pa latex, për të na mbrojtur nga dëmtimet nga këpucët.

Peceta me mikrofibër të cilat heqin makeup me të cilat mund të fshish të gjithë fytyrën vetëm me ujë madje!

Një arush i lezetshëm argjile i cili nuk është vetëm kaq. Shtojini ujë dhe do të zbusë sheqerin kaf që menduat që ishte i papërdorshëm.

Një kapak për larësin e rrobave i cili parandalon rrëmujën në derdhjen e lëngut të detergjentit, shkruan dardania.com

Coty Airspun loose face powder, një pudër magjike fiksuese që ka ndihmuar 4200 persona që mos ti lëvizë makeup gjithë ditën.


Flash Lajme

Më të lexuarat