Disa aktorë janë në gjendje t’i fitojnë zemrat e grave, vetëm  me një dalje në publik, emision apo film.

Miliona gra në të gjithë botën do të donin të dilnin në takim me këta djem, por për fat të keq, shumë prej tyre e kanë gjetur tashmë dashurinë e vërtetë dhe kanë krijuar familje.

Shumë aktorëve ua njohim gratë, ndërsa disa të tjerëve jo. Pse? Sepse atyre nuk u pëlqen promovimi në publik i familjes, apo jetës private.

Dardania.com ka sjellë për ju disa foto, ku do t’ju tregojmë gratë e burrave më të famshëm në botë.

Mos i humbisni në galerinë më poshtë!//dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 29