Është e pamundur të besosh sesa shumë ka ndryshuar bota në vetëm 20 vjet. Më parë askush nuk e dinte se çfarë ishte Google apo Netflix.

Por koha ka kaluar dhe që atëherë rregullat kanë ndryshuar. Sot jetojmë në një epokë tjetër, atë të digjitalizimit, pa të cilën duket sikur nuk bëjmë dot.

Ne të dardania.com po ju sjellim në galerinë më poshtë, si ishte jeta 20 vjet më parë!/dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 12

Një vijë horizonti në Moskë


Flash Lajme

Më të lexuarat