Natasha Ryce nuk kujton një herë të dytë kur mund të ketë qeshuar më shumë sesa ditën kur pa një grup macesh që ishin futur në makinë, pasi ajo kishte harruar xhamin hapur.

Nëna e pesë fëmijëve kishte qenë duke vizituar prindërit në fermën e tyre në Karolinën e Jugut, dhe pasi kishte parkuar kishte harruar xhamin hapur. Macet menjëherë kishin hyrë në makinë dhe kishin shkatërruar gjithçka aty brenda, duke kërcyer e vrapuar si të çmendura.

Hey mom, roll your windows up next time #Popcornkittys#This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it./MUVJNSBNpF

— jess (@jessicamryce) November 11, 2019

Kishte qenë vajza e saj ajo që kishte filmuar momentin. Videoja po bëhet virale dhe vetëm në TikTok ka marrë 8 milionë shikime./dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat