Krishtlindjet  dhe festat e fundvitit identifikohen me ngjyrën e kuqe, por asnjëherë nuk është një zgjedhje e gabuar të devijoni nga gjërat normale.

Nëse doni që ky fundvit t’ju gjejë ndryshe, dardania.com ka disa ide interesante sesi mund ta zbukuroni shtëpinë tuaj me detaje ngjyrë vjollcë.

Mos t’ju vijë çudi, pasi janë ide që do i japin ngjyrë tjetër festave. Shikoni në galerinë më poshtë disa foto, dhe merrni sa më shumë ide, sepse festat erdhën./dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 25


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All