Koha ikën shumë shpejt, nuk pret njeri. Dhe shumë këngëtarë, personalitete të famshme janë larguar para kohe nga kjo botë, duke lënë mijëra fansa me kuriozitetin sesi do të dukeshin ata pas dhjetëra vjetësh

Dardania.com ka sjellë për ju disa portrete të krijuara nga faqja e njohur Bright Side për t’ju treguar sesi do të dukeshin sot 13 këngëtarët, të cilët na lanë vite më parë. //dardania.com

1. Selena Quintanilla (1971 — 1995)

2. Bob Marley (1945 — 1981)

3. Karen Carpenter (1950 — 1983)

4. Elvis Presley (1935 — 1977)

5. Dennis Wilson (1944 — 1983)

6. Aaliyah (1979 −2001)

7. Jim Morrison (1943 — 1971)

8. Kurt Cobain (1967 — 1994)

9. Amy Winehouse (1983 — 2011)

10. John Lennon (1940 — 1980)

11. Whitney Houston (1963 — 2012)

12. Freddie Mercury (1946 — 1991)

13. Celia Cruz (1925 — 2003)//dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat