Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Ky është njeriu me gojën më të madhe në botë

Angelo Francisco Domingo Joaquim i njohur si Chiquinho ka hyrë në librin e rekordeve botërore ‘Guinness’.

Ai është njeriu me gojën më të madhe në botë prej 17 centimetrash.

Një c’rregullim i një indi lidhës bëri që goja e tij të bëhet kaq e madhe dhe të zgjerohet aq shumë, saqë mund të shihni tërë gojën deri në fund.

Ekipi i rekordeve botërore e pa një video të djaloshit në internet dhe pas dy vitesh kërkim e gjete në një qytet në Angolë.


Flash Lajme