Të famshmit duken të përsosur, sipas normave shoqërore. Ne presim që ata të kenë, fytyrë të shndritshme, bel të hollë, pa dhjamë, dhe buzë të plota. Dhe ndonjëherë, megjithëse kilet e tepërta ua prishin imazhin, disa vipa janë detyruar të dobësohen.

Dardania.com ka sjellë për ju, të famshmit që humbën kilet e tepërta dhe do t’ju frymëzojnë juve të dobësoheni.//dardania.com

Foto 1 nga 13


Flash Lajme

Më të lexuarat