Dita e sotme ka qenë e mbushur me ngjarje politike të cilat kanë dhënë material për faqet satirike që krijojnë meme, të cilat bëhen virale dhe pushtojnë rrjetin.

Nga letrat e Ramës, tek zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave dhe deri tek Nard Ndoka, këto meme do t’ju bëjnë të mbani barkun me dorë./e.k-Dritare.net

Foto 1 nga 12