Adoleshentët norvegjezë, përfundimin e vitit shkollor e shoqërojnë me 3 javë shthurje mes alkoolit dhe seksit në publik.

Mediat shkruajnë se kjo tashmë është bërë traditë, pasi që të futen në jetën e të rriturve, studentët duhet që të plotësojnë sfida nga më të ndryshmet brenda këtyre tre javëve.

Festimet e shfrenuara nisin nga mesi i prillit, që i bie semestri i fundit në shkollë dhe planifikimet se çfarë do të bëjnë nisin disa muaj përpara./ e.k-Dritare.net

Foto 1 nga 12


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All