Ndërkohë që disa nuk gjejnë dy çorapë të njëjtë, ky çift nga Japonia, të martuar prej 37 vjetësh, kombinohen çdo ditë me njëri-tjetrin.

Mund të themi se në kohët që ne jetojmë sot, kjo zgjedhje e tyre është thjesht e mrekullueshme dhe duhet admiruar.

Jo vetëm kaq, ata kanë dhe një faqe në Instagram me emrin “bonpon511”, ku të gjithë postimet i kanë bashkë dhe ndiqen nga 799 mijë ndjekës.

Më poshtë ne ju sjellim disa foto të çiftit të moshuar./dardania.com

Foto 1 nga 18


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All