Teksa opozita mbajti pasditen e djeshme protestën e 6-të kombëtare, shumë kureshtarë e kanë ndjekur atë në rrugët e Tiranës dhe shumë të tjerë nga ekranet.

Mirëpo, dy ndjekës të veçantë të protestës po bëjnë tashmë xhiron e rrjetit.

Kamerat kanë fiksuar një çift në katet e lartë të hotel “Plazza”, në kryeqytet që shihnin marshimin e protestuesve.

Në pamje duket që vajza është lak.uriq, ndërsa pranë saj qendron partneri. Duket se pas momentit intim çifti është fokusuar tek tubimi i opozitës.

Shihni videon!


Flash Lajme