Lajme

Colors: Purple Color

Lëvizja BESA thekson se ka njohuri se disa zyrtarë të BDI-së kanë filluar të bëjnë presion mbi votuesit.

“Disa zyrtarë të BDI-së po bëjnë presion dhe kërcënojnë votuesit me frazën tashmë të njohur në këto 18 vite: “do të shihni pas zgjedhjeve”.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All